slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничниці вразили колег кулінарними талантами 26/10/2015

Працівниці Придніпровської залізниці - творчі особистості в усьому. Особливо, якщо йдеться про кулінарію, адже недарма в народі говорять, що саме через шлунок лежить шлях до сердець сильної половини людства, а сита родина – щаслива родина.

Днями у їдальні головного офісу магістралі пройшла виставка «Дари садів та городів». Її ініціатором уже традиційно виступила об’єднана профспілка служб. На деякий час виставковий куточок перетворився на фестиваль осінніх барв та смаків. Різноманітне варення, випічка та овочева консервація за найнеймовірнішими рецептами – відвідувачам залишалося тільки дивуватися.

«На вогник» господинь-залізничниць завітав і очільник магістралі Іван Федорко. Він із цікавістю оглядав та охоче дегустував осінні смаколики.

Представниці служб виявили фантазію в усьому – від підбору інгредієнтів до оформлення та подачі їстівних «експонатів». Наприклад, працівниці служби кадрової та соціальної політики прикрасили свій «фуршет» вишукано вирізьбленим овочевим кораблем, а стіл служби сигналізації та зв’язку був оздоблений осіннім листям та каштанами.

Окрасою столика дорожнього експертно-технічного центру став гарбуз на кованій підставці з «очима», яку виготовили працівниками відділу атестації зварювальників. Гарбузова тема стала провідною у їстівній експозиції ДТЕЦ: жовтогарячі плоди було подано у вигляді варення, салатів та млинців.

Деякі страви, представлені на виставці, можна було сміливо назвати творіннями кулінарного авангарду, адже вони поєднували у собі несподівані продукти - грушу з маком, гарбуз із апельсином, тощо. Деяким учасникам виставки вдалося заінтригувати публіку не лише складними рецептами, але й просто відвареними овочами, однак незвичайних сортів. Наприклад, тарілочка із південноамериканською фіолетовою картоплею «Негро» користувалася неабияким попитом у допитливих залізничників.

Усі господині старанно пригощали гостей та не без гордості ділилися рецептами. Не обійшлося під час виставки і без конкурсної складової. У ролі журі виступили самі відвідувачі, які залишали у книзі відгуків свої оцінки смачних експозицій.