slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль з початку 2015 року у дальньому сполученні перевезла більше, ніж півмільйона пасажирів пільгових категорій 28/10/2015

Протягом січня-вересня 2015 року потягами Придніпровської залізниці в дальньому сполученні скористалися понад 509,3 тис. пільговиків. За даними пасажирської служби магістралі, це близько 8% від загальної кількості пасажирів, перевезених за цей час (6 млн 652,85 тис. осіб).

Левова доля пасажирів пільгових категорій – студенти вищих навчальних закладів та учні ПТУ (258 тис. 639 осіб), а також діти віком від 6 до 14 років (186 тис. 41 особа).

Значну частину також становлять серед люди з обмеженими фізичними можливостями: з початку року було перевезено 37 тис. 917 таких пасажирів та осіб, що їх супроводжують.

Крім того, протягом 9 місяців поточного року правом пільгового проїзду на залізниці скористалися 13 057 учасників (інвалідів) війни, учасників бойових дій, прирівняних до них осіб чи осіб, які за потреби супроводжували цих пасажирів.

Велику увагу Придніпровська магістраль приділяє також благодійництву. Так, у 2015 році було продовжено дію акції з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської піклування, а також дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців чи працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів. Загалом можливістю безоплатного проїзду у дальньому сполученні скористалося 9 319 юних пасажирів цих категорій (віком 6-14 років).

Довідка: Право на пільговий проїзд залізницею наразі мають 24 категорії громадян. Згідно з чинним законодавством збитки перевізнику від застосування соціальних тарифів компенсуються з державного або місцевого бюджетів – залежно від того, який саме владний орган приймав рішення щодо запровадження тих чи інших пільг.