slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці вітали кращих працівників 3/11/2015

На Придніпровській залізниці тривають заходи з нагоди професійного свята, яке українські залізничники відзначають 4 листопада. Зокрема, у головному офісі магістралі відбулося нагородження кращих працівників підприємства. Найвищі відомчі відзнаки від Міністерства інфраструктури та Державної адміністрації залізничного транспорту України, а також нагороди Придніпровської залізниці отримали більше тридцяти залізничників – представників різних структурних підрозділів магістралі.

Серед заохочень до свята, які трудовому авангарду магістралі вручали в.о.начальника залізниці Іван Федорко та голова дорожньої профспілки Олександр Букреєв, були і зовсім нові – нагрудні знаки «За доблесну працю на Придніпровській залізниці»,

«Відмінник Придніпровської залізниці» та медаль «Кращому працівникові Придніпровської залізниці», щойно введені за підприємстві.

Вітаючи нагороджених, Іван Федорко зазначив, що саме люди є міцним підмурком благополуччя залізниці, її високих трудових досягнень, спадковості традицій попередніх поколінь, а для нього особисто як керівника – тією силою, яка надихає працювати ще краще та результативніше, щоб прості трудівники мали належні умови праці та відпочинку, гідну їх нелегкої праці зарплату, можливості до творчого самовираження, міцну віру в краще майбуття, а також побажав усім миру, добра, добробуту в родинах та трудових колективах, успішної роботи.