slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця зустрічає професійне свято 3/11/2015

Четвертого листопада – професійне свято українських залізничників, чисельність яких перевищує 300 тис. осіб. Тільки на Придніпровській магістралі на цей час працюють понад 43 тис. фахівців різних професій. Звичайно, жоден зал не вмістить такої кількості гостей, тож святкування Дня залізничника зазвичай проходить по регіонах та трудових колективах. Однак головні урочистості вже традиційно пройшли у Дніпропетровську в приміщенні театру ім. Горького, який цього дня нагадував скоріше залізничний вокзал, що проводжає у рейс перший потяг – різнокольорові прапорці, духовий оркестр, святкові посмішки і численна публіка у формених костюмах залізничників.

Розділити професійне свято з трудовою елітою Придніпровської залізниці – кращими представниками всіх структурних підрозділів магістралі, прийшли та приїхали численні гості, серед яких були заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Пруцаков, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Іщенко, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, керівники профільних вишів та підприємств залізничного транспорту, колеги з інших українських залізниць, ветерани-залізничники та ін.

Вітаючи поважне зібрання в.о. начальника Придніпровської залізниці Іван Федорко зазначив, що на професійне свято припадає його стоденне перебування на посаді очільника магістралі, коли за традицією звітують про зроблене, - і йому не соромно дивитися людям в очі. Зросли кількісні та якісні показники роботи залізниці, заробітна плата, яка ще три місяці тому була на останньому місці в мережі Укрзалізниці, поліпшилися умови праці та відпочинку залізничників, з’явилися додаткові стимули працювати ефективніше, більш результативно й творчо.

«Я хочу, - наголосив Іван Федорко, звертаючись до трудового колективу, - щоб Придніпровська залізниця була вам не мачухою, а рідною матінкою, щоб ви з радістю йшли на роботу, віддавалися їй сповна і пишалися високим званням залізничника». І щоб закріпити сказане, повідомив, що наступний рік на магістралі проходитиме під гаслом «Людина для людини».

Уже традиційно до професійного свята кращі працівники залізниці отримали заохочення від Укрзалізниці, керівництва підприємства, а також Запорізької обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради.

Творчою частиною урочистостей були виступи співочих і танцювальних колективів Придніпровської залізниці («Орлятко», «Талісман», «Біс»), учасників творчих шоу, яким аплодувала вся Україна, зокрема Насті Шиманської, а також «маестро повітря», музиканта-віртуоза, дослідника древніх духових українських музичних інструментів Мирона Блощичака.