slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на Придніпровській магістралі вберегли від розкрадання майна та вантажів більш ніж на 800 тис. гривень 5/11/2015

Протягом січня-жовтня 2015 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці було попереджено 241 крадіжку вантажів та майна підприємства на суму понад 812,4 тис. гривень. При цьому правоохоронці затримали 222 зловмисників.

Як повідомили у службі ВОХР, найбільш криміногенними за цей період були станції Таврійськ, Гайчур та Магедове, а також ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве, Чаплине - Пологи, Запоріжжя-Ліве – Пологи.

Одним із напрямків діяльності воєнізованої охорони є також контроль за порушниками правил поведінки на залізничному транспорті. Із початку року ВОХРівці затримали 715 таких громадян. З них 661 було оштрафовано на загальну суму понад 22,5 тис. грн, а з 54-ма – проведено попереджувальні бесіди. Основними порушеннями правил безпечної поведінки на залізниці за цей період були незаконний проїзд вантажними поїздами та ходіння коліями у заборонених місцях.