slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Запоріжжі відкрито «Солдатський привал» 6/11/2015

Поруч із залізничним вокзалом «Запоріжжя І» відкрито перший в Україні окремий волонтерський центр відпочинку для воїнів АТО «Солдатський привал».

На урочистості з цієї нагоди зібралися в.о. начальника Придніпровської залізниці Іван Федорко, голова Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак представники обласного військового комісаріату, військової служби правопорядку, окремої 55-ї артилерійської бригади, 23-ї бригади Нацгвардії України та волонтери.

Центр створено для відпочинку учасників АТО, мобілізованих осіб, призовників, які транзитом проїжджають через Запоріжжя, військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів, які перебувають у відрядженні в Запоріжжі, а також родичів учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Запорізькому військовому шпиталі та цивільних клініках.

У новоствореному волонтерському центрі вперше в Україні кімнати відпочинку розташовані не на вокзалі, а в окремій будівлі поряд. «Солдатський привал» розрахований на шість спальних місць. Має кімнату відпочинку, кухню-їдальню, санвузли, душові. До послуг його жильців пральна машина, Інтернет і телевізор. У центрі буде забезпечено цілодобове чергування волонтерів-адміністраторів та роботу військового психолога.

Аби користувачі центру могли знайти цей заклад, у місті було розроблено спеціальну систему оповіщення. Вона включає гучний зв'язок на залізничному й автовокзалах та інформаційні стенди в лікувальних закладах області.

На відкритті «Солдатського привалу» очільник Придніпровської магістралі Іван Федорко зазначив: «Придніпровські залізничники розуміють проблеми наших мужніх захисників, адже серед них чимало і самих залізничників. Є такі, хто віддав своє життя за Батьківщину. Тож звернення керівництва Запорізької облдержадміністрації Григорія Самардака ми підтримали без жодних вагань і доклали зусиль, щоб новостворений центр був воїнам, наче рідна домівка».

«Наша мета полягала в тому, аби військовослужбовці, які захищали нашу державу, могли очікувати свої поїзди в належних умовах. У «Солдатському привалі» є все необхідне, щоб відпочити з комфортом. Думаю, що цей приклад ще раз нагадає запоріжцям, що об’єднавшись, ми можемо досягти реальних результатів», - підкреслив голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак.

(За матеріалами Запорізької ОДА, фото прес-служби Запорізької ОДА)