slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Команда «Локомотив» знову стала переможцем міні-футбольного турніру 9/11/2015

Неабияку спортивну форму, азарт та волю до перемоги вкотре продемонструвала футбольна збірна ветеранів Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Придніпровської залізниці. Днями її члени стали чемпіонами турніру з міні-футболу пам’яті ім. В.І. Дукова, що пройшов у Овідіополі на Одещині.

Змагання носить ім’я місцевого спортивного ентузіаста – колишнього очільника районної держадміністрації, який сприяв розвитку спортивної інфраструктури міста.

Цьогоріч учасниками турніру у віковій категорії «60+» стали чотири команди. За першість разом із придніпровцями змагалися спортсмени зі Львова, Черкас та Одеси.

Лідерську позицію «Локомотив» зайняв із першого ігрового дня, обігравши львівську «Енергію» (3:2). Далі він майже «всуху» розгромив черкаський «Фотоприлад» із рахунком 5:1.

А у фінальному матчі за перше місце дорожній ветеранській збірній довелося зустрітися з давнім і дуже сильним суперником - одеською командою «Рішельє», що складається з екс-гравців футбольного клубу «Чорноморець». Нагадаємо, що півтора місяця тому «Локомотив» уже здобув перемогу над «Рішельє» у чемпіонаті України з футзалу. Тепер придніпровці продовжили переможну тенденцію, обігравши одеситів із рахунком 2:0.

Серед гравців найбільше відзначилися: Василь Педан – як найефективніший бомбардир, Армен Манукян – як найліпший воротар і на-півзахисник, та Володимир Кривицький, якого визнали кращим гравцем команди.