slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця нарощує середньодобове навантаження вугілля 12/11/2015

Придніпровська магістраль стабільно забезпечує перевезення твердого палива споживачам. З початку 2015 року (станом на 11 листопада) перевезено 15 млн 1,2 тис. тонн вугілля, що на 0,6% перевищує торішні показники(14 млн 910,1 тис. тонн). Для транспортування цього вантажу залізничники задіяли в поточному році понад 220 тис. вантажних вагонів.

За даними служби комерційної роботи та маркетингу залізниці, обсяги перевезень вугільних вантажів значно зросли із серпня, що пояснюється підготовкою підприємств до опалювального сезону. Так, у період із 1 серпня до 10 листопада середньодобове навантаження вугілля на залізниці зросло до 51,7 тис. тонн, що на 12,6% перевищує аналогічний показник січня-липня(45,9 тис. тонн).

Нагадаємо, основним відправником вугілля, яке перевозить залізниця, є ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», а серед найбільших споживачів його продукції - енергетичні компанії та збагачувальні фабрики східних, західних та південних регіонів України, зокрема ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», ПАТ «ДТЕК Октябрьська ЦЗФ», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Кураховська», ПАТ «ДТЕК Західенерго» Бурштинська ТЕС, ПАТ «ДТЕК Захiденерго» Добротвірська ТЕС, ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» тощо.