slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: через вандалізм постраждала пасажирка приміського поїзда 12/11/2015

Учора, 11 листопада, на Придніпровській залізниці було зафіксовано випадок вандалізму, внаслідок якого травмувалася 47-літня пасажирка приміського поїзда № 6036 сполученням Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ.

Під час відправлення потяга від пасажирської платформи на 160-му кілометрі перегону Сухачівка – Баглій невідомий зловмисник кинув камінь у скло останнього вагона. Пасажирка, яка сиділа біля вікна, отримала травму голови. На станції Сухачівка залізничники передали потерпілу бригаді «швидкої допомоги», що доправила жінку до 16-ї міської лікарні Дніпропетровська. Там лікарі обробили травмованій рану та наклали шви. Від госпіталізації жінка відмовилася.

Це перший цього року випадок на залізниці, коли дії вандалів не лише завдають пошкодження дефіцитному рухомому складу, задіяному у приміських пасажирських перевезеннях, але й мають негативні наслідки для здоров’я пасажирів. Придніпровські залізничники звернулися до правоохоронних органів, адже за подібні хуліганські витівки передбачено не тільки адміністративну, але й кримінальну відповідальність.

Загалом же за десять місяців 2015 року на залізниці зареєстровано 70 випадків псування та розобладнання моторвагонного рухомого складу магістралі.