slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: гарантувати безпеку на переїздах може лише особиста відповідальність водіїв 13/11/2015

Дотримання правил дорожнього руху є головною запорукою безпеки на залізничних переїздах. Тож придніпровські залізничники вкотре закликають автомобілістів до дисциплінованості та неухильного слідування ПДР під час перетину залізничних колій. Адже всі дорожньо-транспортні пригоди, які трапилися на залізниці з початку, сталися тільки вини водіїв автотранспорту.

Як повідомлять ревізори з безпеки руху поїздів та автотранспорту Придніпровської залізниці, протягом січня-жовтня 2015 року на залізничних переїздах та коліях магістралі зареєстровано шість дорожньо-транспортних пригод, у яких двоє людей загинуло, одну людину було травмовано. Порівняно з 2014 роком число ДТП на переїздах та коліях зменшилось: торік було зафіксовано сім дорожніх інцидентів з одним загиблим та чотирма постраждалими.

Зі свого боку, залізничники вдаються до вичерпних заходів для унеможливлення дорожньо-транспортних пригод на коліях та поза ними. Так, із початку 2015 року на магістралі капітально відремонтували 13 залізничних переїздів, ще на 19 - уклали 21 комплект настилу зі збірного залізобетону.

Пильну увагу звернули і на покращення видимості заборонних сигналів, для чого на переїзних світлофорах із початку року було встановлено 60 нових світлодіодних головок. А на перегоні Воскобійня – Дніпродзержинськ-Пасажирський виконали вирубку лісонасаджень та чагарнику, аби поліпшити видимість для водіїв автотранспорту.

Водночас фахівці апарату безпеки руху поїздів та автотранспорту залізниці активно проводять інформаційно-роз’яснювальну та профілактичну роботу. Зокрема, в період Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху (9-15 листопада) на залізниці пройшли спільні з органами ДАІ та Національної поліції рейди з перевірки додержання водіями автотранспорту Правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій, у навчальних закладах та на підприємствах - зустрічі та виступи фахівців на тему: «Безпека руху на залізничних переїздах» та «Правила безпечної поведінки на залізничних об’єктах», серед водіїв автотранспорту на залізничних переїздах було розповсюджено профілактичні пам’ятки. Крім того, додаткові тематичні заняття провели і з водіями відомчого автотранспорту, які також є учасниками дорожнього руху.

Попри такий комплексний підхід до питань безпеки, на залізниці твердо переконані, що тільки особиста відповідальність водіїв за власну безпеку та безпеку своїх пасажирів є їхнім надійним оберегом від біди.