slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль: пасажири стали подорожувати з автомобілями до Львова вп’ятеро частіше 19/11/2015

Транспортування автомобілів залізницею користується дедалі більшим попитом у пасажирів. Для цього на Придніпровській залізниці курсують два вагони-автомобілевози - у складі поїздів № 79/80 сполученням Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ та № 41/42 Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ.

Як зазначають у пасажирській службі магістралі, особливою популярністю користується вагон, що прямує у львівському напрямку. Так, протягом десяти місяців 2015 року до міста Лева та зворотно ним було перевезено 1 152 автівки. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість бажаючих подорожувати з автівкою зросла у 5,4 рази (торік за десять місяців було перевезено 212 автомобілів).

Усього ж протягом січня-жовтня придніпровські залізничники перевезли спец вагонами 2070 автомобілів, що вдвічі більше, ніж у минулому році (988 автівок).

Наближаються новорічні та різдвяні свята, коли попит на подорожі у західному напрямку, в тому числі разом з автомобілем, традиційно зростає. Тож охочим провести Новий рік та Різдво у Західній Україні, варто заздалегідь подбати про квитки для себе і місця в автомобілевозі для свого легковика.

Нагадаємо, що у складі поїзда Дніпропетровськ – Львів автомобілевоз курсує щоп’ятниці, зворотно – щосуботи. До Києва спецвагон вирушає тричі на тиждень - щовівторка, щочетверга та щосуботи, зворотно, до Дніпропетровська - щосереди, щоп’ятниці та щонеділі. Вартість перевезення автомобіля коливається залежно від ваги авто та тривалості поїздки: наприклад, у львівському напрямку - 650 грн за тонну, у київському - 400 грн за тонну.

Довідка: Автомобілевоз – двох’ярусний вагон з 8 місцями для легкових мало- та середньогабаритних автомобілів (максимально допустима висота автомобіля — 1,7 м) загальним обсягом вантажу 10 тонн. У вагоні передбачена захисна сітка та система блокування автівок під час руху потяга.