slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця має юні таланти 24/6/2011

На Придніпровській залізниці пройшов другий тур огляду-конкурсу творчості дітей залізничників, присвячений 65-й річниці від дня народження Героя України Георгія Кирпи. Його учасниками стали творчі колективи й окремі виконавці – переможці першого туру, проведеного у травні цього року по регіонах.

Залізничники, що родинами прийшли підтримати «своїх», та жителі житлового масиву Північний, де було встановлено яскраву, прикрашену повітряними кульками концертну сцену, отримали справжнє задоволення від виступів талановитої дітвори.

Так, 13-річна Марина Негода (м. Дніпропетровськ) у пишному вінку з польових квітів та чудовому народному костюмі причарувала усіх піснею «Червона ружа» й своїм дужим голосом. Дванадцятилітній баяніст Єгор Кутовий (м. Дніпропетровськ) запальним «Регтаймом» змусив глядацьку аудиторію пританцьовувати, як і зразковий дитячий театр пісні «Біс» Будинку науки і техніки Придніпровської залізниці (м.Дніпропетровськ) - пісенно-танцювальними композиціями «Нові люди» та «Ми разом». Дуже артистичною була на сцені тендітна Аліна Чемерис з ретро-піснею «Старий рояль», а оригінально вдягнута 9-річна Дар’я Ткалик, що співала пісеньку «Собака-бяка» з іграшкою-песиком, і сама нагадувала ляльку (обидві дівчинки – з П’ятихаток). Шквал оплесків зірвав виступ 13-річного Павла Калюжного (м.Сімферополь), який попри свій юний вік, віртуозно володіє гітарою. «Східний танок» у виконанні підлітка, що блискавично перебирав струни пальцями ще й вибивав дріб на музичному інструменті, змусив глядачів і журі затамувати подих.

Емоційними й хвилюючими були виступи й решти учасників конкурсу, тож журі, визначаючись із кращими, мало нелегке завдання. Зрештою, переможцями другого туру конкурсу огляду творчості дітей залізничників було названо Аліну Малу (м. Cинельникове), Марину Негоду (м.Дніпропетровськ), Павла Калюжного (м.Сімферополь) та зразковий дитячий театр пісні «Біс» Будинку науки і техніки Придніпровської залізниці (м.Дніпропетровськ). Втім, без щирих слів подяки й подарунків не зосталася жодна дитина – про це подбали організатори конкурсу: Міжнародна громадська організація «Фонд імені Г.М.Кирпи» та Дорпрофсож Придніпровської залізниці. Почесні грамоти й дипломи, м’які іграшки й цукерки, без сумніву, порадували юних учасників творчого турніру, а ще - надихнули на подальшу роботу над вдосконаленням своєї майстерності, щоб наступного року неодмінно здолати конкурсні висоти.