slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники: вандали не тільки псують дефіцитний рухомий склад, але й загрожують безпеці пасажирів 26/11/2015

Протягом січня-жовтня 2015 року на Придніпровській залізниці було зафіксовано 70 випадків пошкодження та розукомплектування вагонів приміських пасажирських поїздів, лише прямі збитки від хуліганських витівок перевищили 378 тис. грн. Для порівняння: у 2014 році за той же період було зареєстровано 47 випадків вандалізму щодо моторвагонного рухомого складу залізниці - у 1,5 рази менше, ніж цьогоріч.

За даними служби приміських пасажирських перевезень, здебільшого вандали малюють на вагонах вагони графіті, б’ють шибки у вікнах та дверях, шкодять внутрішнє обладнання та намагаються розукомплектувати вагони з метою крадіжки запчастин.

Найбільш активно з початку року зловмисники діяли на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина. У жовтні почастішали також інциденти на станціях Синельникове-1 та Запоріжжя-2, де хулігани розмальовували рухомий склад під час відстою.

Найтривожніше, що від хуліганських дій цього року постраждав не тільки дефіцитний рухомий склад приміського сполучення, але й пасажири. Нагадаємо, що 11 листопада каменем, кинутим невідомою особою у вікно приміського поїзда № 6036 сполученням Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, було травмовано 47-літню пасажирку.

По цьому, а решті випадків вандалізму залізничники направили відповідні матеріали до лінійних органів міліції, на цей час уже відкрито 16 кримінальних справ.

А працівники магістралі вкотре звертаються до громадян із проханням дбайливо ставитися до моторвагонного рухомого складу, а також не наражати своїми вчинками на небезпеку пасажирів та персонал залізниці.