slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Поїзди та вокзальні комплекси Придніпровської залізниці опалюються згідно із санітарними нормами 1/12/2015

Належний температурний режим у поїздах та вокзальних приміщеннях – одна з головних умов комфорту пасажирів під час зимових перевезень. Температурний режим регламентується чинними санітарними нормами і є обов’язковим для дотримання у пасажирському рухомому складі та вокзальних комплексах.

Згідно із санітарними нормами поїзні бригади Придніпровської залізниці почали опалювати вагони пасажирських поїздів дальнього сполучення, щойно температура зовнішнього повітря опустилася нижче +10ºС. Температура у вагонах підтримується у межах +18º-22ºС. Щоб пасажирські вагони не втрачали тепло, під час осіннього комісійного огляду всі вікна та двері було оброблено спеціальним герметиком, полагоджено вагонні системи опалення – вугільні та електрокотли, а також створено необхідний запас твердого палива.

Підтримують потрібний температурний режим і у потягах приміського сполучення - згідно із правилами температура в електропоїздах не повинна опускатися нижче +15°С. При вуличній температурі від +10°С до –11°С опалення у вагонах приміських поїздів умикається-вимикається послідовно. Чим холодніше ззовні, тим тривалішим стає проміжок часу, протягом якого вагони опалюють. При –11°С і нижче вагонні системи опалення працюють постійно.

Почали опалювати також приміщення вокзалів і станцій. Відповідно до санітарних вимог у вестибюлях, квиткових касах та залах очікування підтримується температура від +14°С до +16°С. У кімнатах відпочинку, зокрема для пасажирів із дітьми, значно тепліше – їх прогрівають до +18°-20°С.