slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Для повного відшкодування компенсаційних виплат за пільгові приміські перевезення Придніпровська залізниця тісно співпрацює з місцевими держадміністраціями 1/12/2015

Протягом десяти місяців 2015 року Придніпровська залізниця на 17,8% наростила пасажиропотік у приміському сполученні. Так, у січні-жовтні приміськими електропоїздами магістралі скористалися 12 млн 794 тис. пасажирів (проти 10 млн 865 тис. осіб торік).

Зокрема, цьогоріч побільшало пасажирів, які скористалися послугами залізниці у приміському сполученні на пільгових умовах. Їх кількість зросла на 6% – із 4 млн 044,2 тис. торік до 4 млн 290,7 тис. осіб.

Сума, яка підлягає компенсації за соціальні перевезення, за десять місяців поточного року склала 42 млн 554,1 тис. грн. На цей час магістралі вже відшкодовано 67,5% цих коштів - 28 млн 730,6 тис. грн.

За даними служби приміських пасажирських перевезень, торік суми компенсацій за перевезення пільговиків, виплачені з місцевих бюджетів, були на такому ж рівні (було відшкодовано 23 млн 260,4 тис. грн із 34 млн 606,6 тис. грн, або 67,2% від потреби).

Щоб домогтися повного відшкодування витрат на приміські перевезення пасажирів за соціальними тарифами, на залізниці постійно працюють із місцевими держадміністраціями. Наприкінці фінансового року, коли здійснюється перспективне планування на рік наступний, ця робота значно активізувалася. Крім того, розглядаються усі законні варіанти взаєморозрахунків, що також значною мірою має зменшити заборгованість перед залізницею.

Довідка: Наразі пільгами на залізничному транспорті України користується 24 категорій громадян. Відповідно до Статті 9 Закону України «Про залізничний транспорт» збитки від здійснення перевезень за соціальними тарифами залізницям відшкодовує державний або місцеві бюджети - залежно від того, яким саме органом прийнято рішення стосовно введення пільг.