slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці інженери з охорони праці змагалися за звання кращого 7/12/2015

Робота у сфері охорони праці потребує не лише хисту та відповідальності, але й творчого підходу. Це якнайкраще довели учасники професійного конкурсу, який днями пройшов у Дорожньому навчально-методичному центрі Придніпровської залізниці. У змаганнях узяли участь 11 посланців різних структурних підрозділів магістралі.

Кращого за фахом виявляли у чотири етапи. Спочатку конкурсанти мали продемонструвати свої теоретичні й практичні знання під час тестування. На другому етапі учасники конкурсу показували свою всебічну розвиненість та широту кругозору - на них чекала вікторина із запитаннями з охорони праці у різних сферах діяльності. Наступний тур став для змагальників вирішальним професійним випробуванням – їм довелося відповідати на тематичні запитання, які дісталися їм у справжніх екзаменаційних білетах.

А от у фіналі претендентам на звання найсильнішого запропонували розповісти про інновації, які вони б запровадили, якби їх було обрано головою Міжнародної спілки охорони праці. І тут учасники професійного конкурсу дали волю своїй фантазії. Пропозиції лунали найрізноманітніші – від інноваційного спецодягу для залізничників до системи заохочення за неухильне дотримання правил безпеки.

Доки журі визначалося з лідерами змагання, ведучі влаштували справжній «мозковий штурм» для глядацької аудиторії. Вболівальникам пропонувалося відповісти на питання з охорони праці на кшталт інтелектуальних телешоу «О, щасливчик» та «Що? Де? Коли?»

У підсумку звання кращого інженера з охорони праці Придніпровської залізниці дісталося начальникові сектору охорони праці Запорізького моторвагонного депо Андрію Хижньому. Друге місце посіли інженер з охорони праці експлуатаційного вагонного депо Батуринська Ірина Сур та інженер з охорони праці дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол Ольга Писанка. Почесне третє місце поділили між собою троє учасників - інженер з охорони праці Пологівської дистанції колії Сергій Лузянин, інженер з охорони праці Нижньодніпровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Олексій Рекунович та інженер з охорони праці Дніпропетровського пасажирського вагонного депо Вікторія Бирюкова.

Усі переможці та призери професійного змагання отримали цінні подарунки від Дорпрофсожу. Окрім того, їх буде заохочено керівництвом залізниці.