slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на Придніпровській магістралі вберегли від розкрадання майна та вантажів більш ніж на 800 тис. гривень 7/12/2015

Протягом січня-листопада 2015 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці було попереджено 256 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму понад 854 тис. гривень. При цьому ВОХРівці затримали 230 зловмисників.

Тільки у листопаді працівники ВОХР запобігли 15 крадіжкам майна та вантажів магістралі на суму понад 41 тис. грн., при цьому було затримано 8 зловмисників.

Як повідомили у службі воєнізованої охорони залізниці, найбільш криміногенними за цей період були станції Таврійськ, Гайчур та Магедове, ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве, Чаплине - Пологи, Запоріжжя-Ліве – Пологи та Запорізький вузол, а «найпопулярнішими» серед злодіїв видами вантажів - брухт (27,0% від загальної кількості попереджених крадіжок вантажів), вугілля (41,0%) та різні види металопрокату (14,8%). Щоб зупинити найбільш зухвалі спроби розкрадань, стрільцям 39 разів довелося попереджувально застосовувати зброю.

Окрім цього, з початку року ВОХРівці затримали 774 особи за недотримання правил поведінки на залізничних об’єктах. З них 708 було оштрафовано на загальну суму понад 24 тис. грн, з 66-ма охоронці провели попереджувальні бесіди. Здебільшого порушники намагалися проїхати вантажними поїздами або перетинали колії у неналежних місцях.