slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на Придніпровській залізниці через Інтернет придбали майже 1,7 млн квитків 9/12/2015

Послуга бронювання та придбання проїзних документів за допомогою онлайн-сервісів користується серед пасажирів Придніпровської залізниці стабільним попитом. Як правило, кількість квитків, оформлених через Інтернет перевищує третину від загального числа реалізованих проїзних документів.

Так, протягом за січня-листопада 2015 року подорожуючі замовили за допомогою Всесвітньої мережі 1 млн 677,2 тис. квитків на потяги дальнього сполучення. Як повідомляють у пасажирській службі залізниці, це становить близько 37,7% від загальної кількості (4 млн 446,3 тис.). Тільки у листопаді 2015 року таким чином пасажири оформили 130,1 тис. квитків.

Мандрівникам, які бажають зекономити час, слід забронювати електронний проїзний документ (ЕПД). Його можна роздрукувати самостійно і пред’явити провідникові під час посадки до вагона. Протягом 11 місяців 2015 року пасажири Придніпровської магістралі оформили 394,9 тис. таких документів.

Нагадаємо, оформити проїзний документ можна на офіційному сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. Процес можна зробити більш зручним, якщо зареєструватися на сайті. Електронна версія квитка надійде на адресу електронної скриньки, яку пасажир вказав при реєстрації.