slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники безоплатно надали інвалідам та учасникам війни близько 10 тис. комплектів постільної білизни та понад 20 тис. склянок чаю 15/12/2015

У 2015 році Придніпровська залізниця продовжила доброчинну акцію з безоплатного надання постільної білизни та чаю ветеранам, інвалідам і учасникам війни, які їдуть за безкоштовними та пільговими документами в поїздах внутрішнього і міждержавного сполучення.

У січні-листопаді цього року в поїздах формування Придніпровської залізниці ветеранам, інвалідам та учасникам війни безоплатно було надано 9 640 комплектів постільної білизни (або 0,3% від загальної кількості наданих пасажирам), 20 021 склянку чаю (0,6% відповідно).

Зазначену благодійну акцію було оголошено Укрзалізницею у 2001 році.

Нагадаємо, що в мережі Укрзалізниці також діє акція з безкоштовного перевезення дітей віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів всіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.