slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році всі ДТП на переїздах та коліях Придніпровської залізниці сталися з вини водіїв 15/12/2015

У січні-листопаді 2015 році на Придніпровській магістралі на залізничних переїздах та коліях поза переїздами сталося 7 випадків наїзду рухомого складу на автотранспортні засоби, унаслідок чого дві людини загинули, одна була травмована. Статистика аналогічного періоду 2014 року – 9 ДТП з одним загиблим та п’ятьма травмованими.

Ні цього року, ні торік серед постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах на залізничних переїздах та поза ними неповнолітніх немає.

Усі ДТП упродовж обох років сталися з вини водіїв автотранспорту, які грубо порушували правила перетину залізничних колій. Останній випадок зафіксовано 20 листопада на станції Павлоград, де під поїзд потрапив легковик BMW і, на щастя, обійшлося без жертв.

Щоб підвищити безпеку залізничних переїздів, придніпровські залізничники з початку року виконали капітальний ремонт 18 переїздів; на 26 переїздах вклали нові настили зі збірного залізобетону; на переїзді 146-й км перегону Воскобійня – Дніпродзержинськ-Пасажирський вирубали чагарник та лісонасаджень, що обмежували видимість; на переїзних світлофорах було встановлено 60 світлодіодних головок, які роблять сигнали світлофорів більш помітними в будь-яку пору доби та за будь-якої погоди; закрито два малодіяльні переїзди.

Утім, як свідчить практика, найбільшою запорукою безпеки водіїв автотранспорту в зоні залізничних колій є особиста дисциплінованість, уважність, неухильне дотримання правил дорожнього руху і здоровий глузд.