slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники стурбовані стрімким зростанням невиробничого травматизму і закликають громадян берегти власне життя 24/12/2015

Упродовж 19-23 грудня на Придніпровській залізниці зафіксовано 5 випадків невиробничого травматизму, причому 3 з них – зі смертельними наслідками.

Так, увечері 19 грудня на перегоні Зайцеве – Синельникове-1 під колесами вантажного поїзда загинув чоловік віком близько 40 років, який ішов усередині колії і ніяк не реагував на гучні сигнали локомотива. Попри те, що машиніст застосував екстрене гальмування, зупинити поїзд до наїзду на людину не вдалося.

Наступного дня на станції Мелітополь був травмований 31-літній місцевий житель, який переходив колію перед електропоїздом, що рушив від платформи. Постраждалий, який втратив праву стопу, був доправлений до однієї з міських лікарень.

Двадцять першого грудня у вечірню годину на станції Дніпродзержинськ під потяг потрапила 38-річна жінка. Постраждалу госпіталізовано з переломом бедра.

Двадцять третього грудня на залізниці зареєстровано відразу два нещасні випадки зі смертельними наслідками. На станції Іларіонове загинув молодий чоловік, який перебігав через колію перед поїздом, що слідував через станцію. А на перегоні Дніпродзержинськ-Пасажирський – Воскобійня на колії виявили мертву 50-літню жінку, яка, схоже, також потрапила під рухомий склад.

Загалом же з початку 2015 року на магістралі травмувалася 91 стороння особа, в тому числі 55 – смертельно.

Придніпровські залізничники закликають громадян до обережності на об’єктах залізничної інфраструктури, неухильного дотримання правил безпеки на залізничному транспорті. Поспіх та легковажність, переоцінювання власних сил і можливостей, самовпевненість та безглузді витівки на залізниці можуть стати причиною непоправних трагедій, втрати здоров’я та життя.