slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажирів вокзалу Дніпропетровськ-Головний зустрічали Дід Мороз, Снігуронька та святкові співи 25/12/2015

Сьогодні пасажирів Придніпровської залізниці на центральному вокзалі магістралі – вокзалі Дніпропетровськ-Головний очікував приємний передноворічний сюрприз. У просторому фойє, де стоїть вбрана в корпоративні кольори Укрзалізниці ялинка, городян та гостей міста вітали Дід Мороз та Снігуронька, а також самодіяльні колективи залізниці.

Творчий «марафон», який проходитиме на вокзалі у передноворічні та передріздвяні дні, розпочали артисти Будинку науки й техніки Синельниківського локомотивного депо – співочий гурт «Талісман», вокальний колектив «Калина» та дитячий танцювальний ансамбль «Пульсара».

Їм на зміну в наступні дні прийдуть співачка Зінаїда Чепа, баяніст Григорій Бобошко, колектив «Біс» та інші таланти Придніпровської магістралі.

У період зимових свят піднесений настрій пасажирам також створюватимуть сніжинки, які невдовзі з’являться на вікнах пасажирських потягів, та «дуети» Діда Мороза й Снігуроньки, що з’являться в поїздах у новорічних рейсах.

На цей час усі вокзали Придніпровської залізниці вже прикрашено світловою ілюмінацією, встановлено ялинки в залах очікування, фойє, сервісних центрах тощо. Через гучномовний зв’язок транслюються новорічні та різдвяні привітання Укрзалізниці пасажирам та клієнтам.