slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 29/12/2015

Щиро вітаємо вас та ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим.

Ці найвеселіші та найулюбленіші свята року щоразу повертають нас у щасливе дитинство, коли кожен очікував дива, вірив, що казка стане реальністю, сміливо загадував найзаповітніші бажання. Нехай ця традиція не переривається ніколи, а радість Нового року та Різдва сьогодні для вас не затьмарять ні висока відповідальність дорослого життя, ні нелегкі його виклики.

Від усього серця бажаємо вам, щоб усі проблеми та труднощі року, який минає, гіркота мрій і надій, що не справдились, неприємні тривоги та хвилювання зостались позаду.

Нехай новий рік буде мирним та безпечним, щедрим на цікаві плани і творчі успіхи, яскравим та незабутнім, принесе нові перемоги і здобутки, впевненість у собі, у своїх силах, у правильності шляху, яким ми з вами йдемо, дасть натхнення й сили, щоб гідно й успішно здолати цей шлях.

Хай у ваших душах ніколи не згасне вогник віри, надії та любові, доброта живе у серцях, мудрість – у помислах, а дух творчості – у справах. Заможного вам життя на рідній землі, гідної оцінки ваших зусиль, вашої майстерності, вашої крилатої думки.

Новорічні ж та різдвяні свята нехай подарують вам гарний настрій, потішать блиском вогнів на ялинках, приємними сюрпризами і подарунками, дзвоном келихів за святковим столом, де зберуться рідні та близькі вам люди. Веселих і радісних вам свят!

В.о. голови регіональної філії І.П. Федорко

Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв