slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перший вантаж за електронною накладною 1/7/2011

1 липня з 00.00 год. Державна адміністрація залізничного транспорту України перейшла з традиційного методу оформлення внутрішньодержавних вантажних відправлень на сучасний - електронний.

Над розробкою нової технології документообігу Укрзалізниця працювала вже тривалий час, здійснюючи необхідні зміни в своїй роботі й поступово готуючи клієнтів до переходу від паперових перевізних документів на електронне їх оформлення з накладанням електронного цифрового підпису.

Перший вантаж за електронною накладною відправлено одним з найбільших партнерів Укрзалізниці - ВАТ «Запоріжсталь» - зі станції Кушугум на станцію Запоріжжя Ліве Запорізької дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці. Робота з електронним документом на відправку й отримання вагона з вапном на обох станціях зайняла близько однієї хвилини - вдесятеро менше, ніж аналогічна паперова операція.

Саме оперативність й простоту оформлення перевізних документів без особистої присутності клієнта, а також зменшення часу простою вагонів та істотне скорочення витрат, пов’язаних із циркуляцією паперів, було названо головними перевагами щойно запровадженої технології на прес-конференції, яку по закінченні показової відправки провели для журналістів представники Укрзалізниці та промислового підприємства-гіганта.

">

- Важливо, що нова програма унеможливить помилки, які допускають люди під час оформлення накладних, - вона просто не пропустить такий документ далі, - оцінив ефективність АС «Клієнт УЗ» заступник начальника управління залізничного транспорту ВАТ «Запоріжсталь» Костянтин Нагих. – До того ж, її запровадження збереже тільки нашому підприємству до тисячі вагоно-годин щодня».

- Певен, що наші клієнти гідно оцінять безпаперову технологію документообігу, а кількість охочих працювати на новому сучасному рівні дедалі зростатиме, - висловив загальне побажання залізничників начальник Головного комерційного управління Укрзалізниці Володимир Іващук.

">

На поточний момент з 11 тис. активних партнерів Укрзалізниці до процедури електронного оформлення накладних на перевезення долучилися 4 тисячі. Наразі на усіх магістралях України створено цілодобові центри консультаційно-інформаційної допомоги клієнтам з переходу на електронний документообіг.