slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадання майна та вантажів залізниці більш, як на мільйон гривень 6/1/2016

Протягом 2015 року оперативні групи воєнізованої охорони Придніпровської магістралі спільно з міліцією попередили 280 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму понад 1 млн грн. Як повідомили в службі ВОХР, половину від загального числа злочинних спроб становили крадіжки вантажів, які перевозить залізниця. За рік бійці попередили 140 таких інцидентів, затримавши при цьому 91 особу.

Орієнтовна вартість убережених від розкрадання

вантажів перевищує 683 тис. гривень. Найбільшим «попитом» у крадіїв торік користувалося вугілля – вони 57 разів «атакували» вагони з твердим паливом. Серед популярних вантажів також були брухт і металопрокат (відповідно 36 та 20 спроб розкрадань за рік).

Щоб зупинити найбільш зухвалі спроби, упродовж 2015 року бійцям відомчої охорони Придніпровської залізниці довелося 39 разів попереджувально застосовувати зброю. Найбільш криміногенними упродовж року ВОХРівці називають станції Таврійськ, Гайчур і Магедове, ділянки П’ятихатки - Желєзнякове - Верхівцеве, Чаплине - Пологи, Запоріжжя-Ліве - Пологи, а також Запорізький залізничний вузол.

Окрім того, торік працівниками відомчої воєнізованої охорони було затримано 829 порушників правил поведінки на залізничних об’єктах. Ці люди перетинали колії у невизначених для цього місцях і намагалися проїхатися вантажними поїздами. З них 748 порушників оштрафували на загальну суму близько 25,5 тис. грн, а з 81 особою було проведено профілактичні бесіди.