slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники влаштували свято для дітей, які залишилися без батьківського піклування 14/1/2016

Результатом реформування залізничної галузі, яке розпочалося в Україні, є вибудова клієнтоорієнтованої та соціально відповідальної залізничної компанії. Свій обов’язок перед суспільством залізничники вбачають не лише у забезпеченні стабільного функціонування економіки країни і перевезень пасажирів, у втіленні в життя прогресивних ініціатив та досвіду, але й у підтримці молодого покоління будівничих нової України.

…Старий Новий рік для українців – це традиційно не тільки щедре та гучне, але й родинне свято, коли на всіх членів сім’ї, особливо молодших, очікують веселі дійства та сюрпризи. Але якщо міцної благополучної родини немає? Або родини взагалі?

Світ не без добрих людей – вирішили на Придніпровській залізниці й узялися влаштувати свято для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тринадцятого січня залізничники запросили вихованців комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» на гостини до дитячої залізниці, де для них підготували спеціальну розважальну програму.

Серед її заходів – традиційні для цієї пори колядки та щедрівки; екскурсія до зоопарку; залізнична подорож, під час якої юні пасажири не лише почули історію Запорізької дитячої, але й помилувалися пейзажами зимового парку. Вихованці центру також оглянули виставку макетів і моделей рухомого складу, виготовлених руками їх однолітків з «малої» залізниці, а кульмінацією свята стало феєричне танцювальне шоу від дитячого колективу «Пульсар» Будинку науки та техніки Синельниківського локомотивного депо і, звичайно ж, новорічні подарунки від Придніпровської магістралі.

Звертаючись до вихованців центру та юних залізничників, в.о. начальника Придніпровської залізниці Іван Федорко сказав, що в майбутньому охоче вітатиме кожного з них у виробничих підрозділах – вже як машиністів, колійників, диспетчерів, інженерів тощо.

«Придніпровська залізниця докладає максимум зусиль, щоб виростити гідну зміну – тих, хто продовжуватиме реформаторські зусилля нинішніх залізничників, запроваджуватиме в роботу залізничного транспорту європейські стандарти, формуватиме потужну конкурентоспроможну українську залізницю, розбудовуватиме нову Україну, - зазначив очільник Придніпровської залізниці Іван Федорко. - Щастя, миру і успіхів вам у новому році, віри в свої сили і можливості».

На цей час на Запорізькій дитячій залізниці безоплатно навчається залізничним професіям більше 1,4 тис. дітей та підлітків. Щороку дитяча магістраль поповнюється 700 новими вихованцями, а більш як третина її випускників стає студентами профільних навчальних закладів.

Після візиту до юних залізничників лави Запорізької дитячої, вочевидь, поповняться і підопічними реабілітаційного центру, які були вражені гостинністю господарів, тим, що вони роблять, як живуть, а головне – перспективами, які відкриває навчання на дитячій магістралі.

Директор центру Ольга Кучер щиро подякувала придніпровським залізничникам – дорослим і юним. «Ми вдячні за ті хвилини щастя, за ті подарунки, за те незабутнє свято для дітвори, яке ви нам сьогодні подарували, - сказала вона. – Діти посміхалися, раділи життю, діти відчували батьківське піклування про них, а це головне. Спасибі вам за доброту ваших сердець і тепло ваших душ».