slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році кількість поїздів, затриманих внаслідок незаконних втручань у роботу Придніпровської залізниці, зросла більш як на чверть 14/1/2016

Протягом 2015 року на Придніпровській залізниці було зареєстровано 77 випадків несанкціонованого вручання сторонніх осіб у діяльність підприємства. (проти 71 у 2014 році). Ці злочинні дії призвели до затримки 150 поїздів загалом на 134 год 6 хв, що на 26% більше, ніж у 2014-му (119 поїздів та 135 год 24 хв відповідно). Лише прямі збитки, завдані цими незаконними діями, становлять майже 197 тис. грн.

Як повідомляють у апараті безпеки руху залізниці, найбільша кількість тогорічних інцидентів була пов’язана з крадіжками елементів рухомого складу, інфраструктури та вантажів (35 спроб).

У шістнадцяти випадках у рухомому складі, поблизу чи на самих залізничних об’єктах були виявлені вибухові пристрої або схожі на них предмети (здебільшого, це застарілі боєприпаси та муляжі). Як і рік тому, в 2015-му активно діяли «телефонні терористи» - залізничники зафіксували 15 сигналів про мінування вокзалів та інфраструктурних об’єктів залізниці. Усі повідомлення виявилися хибними.

Також зловмисники чотири рази перекривали рух поїздів, двічі – накладали сторонні предмети на колію, тричі було зафіксоване кидання сторонніх предметів у рухомий склад. Були зареєстровані і два випадки насильницьких дій щодо осіб, які знаходяться на залізничному транспорті.

Як повідомили у апараті безпеки залізниці, по 36 випадках відповідні матеріали спрямували до правоохоронних органів, за трьома з них відкрито кримінальні справи.

Придніпровські залізничники вкотре звертаються до громадян із вимогою не заважати безперебійним пасажирським та вантажним перевезенням, а також не піддавати загрозі життя та здоров’я пасажирів і працівників магістралі. Окрім того, незаконні втручання у роботу залізничного транспорту тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. А за протиправні вчинки, скоєні неповнолітніми, покарання нестимуть їхні батьки або опікуни.