slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році ДТП на переїздах та коліях Придніпровської магістралі поменшало 15/1/2016

Протягом 2015 року на залізничних переїздах і коліях Придніпровської залізниці зареєстровано сім випадків дорожньо-транспортних пригод, унаслідок яких двоє загинули, ще одна людина була травмована. Неповнолітніх серед постраждалих немає.

У порівнянні з 2014 роком кількість ДТП на залізних коліях та переїздах магістралі зменшилася більш як на 22% (відповідно 9 дорожньо-транспортних пригод із одним смертельним випадком та п’ятьма постраждалими).

Як повідомляють у апараті безпеки залізниці, усі торішні ДТП спричинили водії автотранспортних засобів, порушивши правила перетину колій.

Зі свого боку залізничники роблять усе можливе, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому. До цього питання підходять комплексно. Так, із початку року на магістралі капітально відремонтували 20 переїздів. Ще на 26 було укладено 34 комплекти настилу із збірного залізобетону.

Аби поліпшити видимість заборонних сигналів для водіїв, залізничники оновили світлодіодні голівки на 60 світлофорах. Окрім того, на перегоні Воскобійня – Дніпродзержинськ-Пасажирський здійснили вирубку лісонасаджень та чагарників, що також підвищило видимість на перегоні.

Водночас із технічними заходами на залізниці активно проводили профілактичну роботу – шляхом розміщення на переїздах тематичної наочності, роз’яснювальної роботи у ЗМІ, під час зустрічей з працівниками автопідприємств тощо.

Придніпровські залізничники наголошують на тому, що саме відповідальна поведінка та неухильну дотримання правил руху здатні гарантовано вберегти водіїв від нещасть на залізничних об’єктів.