slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Розобладнання приміських поїздів сторонніми особами загрожує безпеці руху та призводить до тривалої відсутності дефіцитного рухомого складу на маршрутах 15/1/2016

Придніпровські залізничники стурбовані стрімким зростанням випадків розобладнання моторвагонного рухомого складу, насамперед у Запорізькому регіоні.

Зокрема, у 2015 році було зафіксовано 23 факти розобладнання приміських електропоїздів на території станції Запоріжжя-2 та Запорізького моторвагонного депо (у 2014 році – жодного). Серед викраденого - міжвагонні з’єднання та високовольтні проводи тягових двигунів. Збитки залізниці з урахуванням коштів на відновлення перевищили 104 тис. грн.

За два тижні нового року розкрадачі вже двічі посягали на приміський рухомий склад на станції Запоріжжя-2 – розобладнано чотири вагони електропоїздів, з яких викрали вісім низьковольтних жоксів. Завдані підприємству збитки склали понад 34 тис. грн.

Утім, від дій злодіїв страждає не тільки залізниця. Розукомплектування приміських поїздів призводить до тривалого простою дефіцитного рухомого складу в ремонті, ускладнює повне задоволення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом, загрожує безпеці руху.

Придніпровські залізничники посилюють охоронні заходи і водночас розраховують на ефективну роботу правоохоронних органів у розслідуванні злочинних дій, виявленні та притягненні винних до відповідальності.