slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники докладають максимум зусиль, щоб рух поїздів на магістралі здійснювався стабільно та безпечно 18/1/2016

На Придніпровській залізниці цілодобово працюють над ліквідацією наслідків зимової негоди, забезпеченням руху вантажних та пасажирських потягів, безпеки пасажирів на об’єктах залізничної інфраструктури. Ситуація на окремих ділянках магістралі дуже складна, проте контрольована.

Упродовж 17-18 січня на території Придніпровської залізниці спостерігається різке погіршення погодних умов - інтенсивні безперервні опади у вигляді снігу, льодяного дощу та дощу, із заметілями та сильним поривчастим вітром до 18 м/сек, налипанням мокрого снігу та ожеледдю.

Особливо складна ситуація – на Дніпропетровській та Криворізькій дирекціях залізничних перевезень, зокрема на ділянці Верховцеве – П’ятихатки, а також безпосередньо на станціях П’ятихатки і П’ятихатки-Стикова, де висота снігового покрову сягає 35-40 см (місцями до 70 см), а снігові заметілі не вщухають другу добу поспіль.

У ніч на 18 січня на вищезгаданих станціях на снігоборотьбі працювало понад 110 чоловік, три трактори та дві снігоприбиральні машини. Удень кількість робітників, задіяних у снігоочисних роботах, було збільшено до 160 осіб за рахунок резерву із Запоріжжя та Нікополя, а техніку підсилено ще двома машинами СМ, що прибули зі станцій Павлоград та Нижньодніпровськ-Вузол; для вивезення снігу також прибули 40 спеціальних залізничних платформ. За дві доби очищено 5 колій та 227 стрілочних переводів.

Усього ж упродовж 17-18 січня на Придніпровській залізниці від снігу було звільнено 59 колій, понад 250 залізничних переїздів, більш як 4,2 тис. стрілочних переводів, на снігоочисних роботах загалом працювали майже 2,5 тис. залізничників.

На окремих ділянках магістралі, де спостерігалося обледеніння контактної мережі, були задіяні електровози з вібропантографами, а для вивільнення зі снігових переметів вантажних составів великої ваги вийшли додаткові локомотиви. Проводилося очищення від снігу та ожеледі територій вокзалів, пасажирських платформ, посипання піском автомобільних переїздів та пішохідних переходів.

На цей час снігоборотьба на Придніпровській залізниці триває.

Зимова негода та проведення снігоочисних робіт спричинили затримку на Придніпровській залізниці трьох десятків пасажирських та приміських поїздів.