slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За минулу добу на Придніпровській залізниці прибрали майже 16 тис. кубометрів снігу 20/1/2016

Придніпровські залізничники продовжують активні снігоочисні роботи, які дозволяють забезпечувати рух поїздів на всій протяжності залізниці з мінімально можливими затримками.

За добу 19 січня на магістралі було вивільнено від снігу 1979 стрілочних переводів, 79 колій, 192 залізничні переїзди. У роботах задіяли 20 снігоприбиральних машин, автомобільну та тракторну техніку, засоби механізації. Загалом залізничники прибрали 15 945 кубометрів снігу, вивезення якого здійснювалося за допомогою спеціальних залізничних платформ.

Щоб прискорити снігоочисні роботи, сьогодні, 20 грудня, на станції П’ятихатки, П’ятихатки-Стикова та Верховцеве, де напередодні випала найбільша на всій протяжності залізниці кількість снігу, буде направлено додаткові снігоочисні машини, платформи для вивезення снігу та робітників.

Снігоборотьба ведеться цілодобово, до робіт залучено працівників усіх дорожніх служб та структурних підрозділів магістралі. Організовано ротацію задіяних у снігоочищенні, на місця проведення робіт направлено турні та пасажирські вагони для тимчасового проживання в них працюючих, діють пункти приготування і приймання їжі, обігріву.

Придніпровські залізничники роблять усе можливе, щоб забезпечити рух поїздів і вже найближчим часом налагодити їх курсування за встановленим графіком, і сподіваються на розуміння пасажирами ситуації, яка виникла через складні погодні умови.