slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Іван Леводянський: під час новорічних та різдвяних свят Придніпровська залізниця перевезла понад 230 тис. пасажирів 20/1/2016

Куди найбільш охоче подорожували на зимові свята? Якими новими сервісами невдовзі порадує пасажирів Придніпровська залізниця? На ці та інші запитання відповів начальник відділу вокзалів пасажирської служби Придніпровської залізниці Іван Леводянський під час прес-конференції у інформаційному агентстві «Мост-Днепр».

Передусім, Іван Леводянський відзначив зростання попиту на святкові подорожі. Щоб повністю задовольнити потребу пасажирів у таких перевезеннях, тільки Придніпровська магістраль призначила вісім додаткових поїздів: шість у львівському напрямку, ще по одному - до Одеси та Києва. Для порівняння: торік на зимові свята було призначено чотири додаткових поїзди у західному напрямку та безпересадковий вагон сполученням Кривий Ріг - Одеса.

«Тенденція до збільшення пасажиропотоку характерна не лише для Придніпровського регіону, - констатував Іван Леводянський. – Так, «Укрзалізниця» призначила на свята 37 додаткових поїздів, що вдвічі більше, ніж торік (19 поїздів)».

Рейтинг уподобань подорожуючих на новорічні свята традиційно очолюють Львів та Західна Україна. У цьому напрямку пасажирам було запропоновано 119,3 тис. місць на основні та додаткові поїзди, із яких реалізували понад 100,8 тис. На другому місці за популярністю - поїзди в столичному напрямку (81,6 тис. із понад 91 тис. запропонованих місць); затим – до Одеси (запропоновано понад 32 тис. місць, з яких реалізовано більш, ніж 26,5 тис.). Загалом же протягом зимових свят на основні та додаткові потяги пасажири придбали 230,4 тис. квитків із 267,174 тис. запропонованих їм.

Попитом користувалися також перевезення до країн близького зарубіжжя. Так, за словами Івана Леводянського, пасажири Придніпровської магістралі придбали понад 21,4 тис. місць до Москви та більш як 3,6 тис. – до Мінська.

Подбали залізничники і про дитяче дозвілля під час зимових канікул. Так, із 25 грудня по 10 січня залізниця оформила 242 замовлення на групові перевезення дітей у напрямку Львова, Трускавця, Івано-Франківська та Києва - було перевезено близько 9 тис. маленьких пасажирів разом із супроводжуючими.

Під час прес-конференції керівник відділу вокзалів порушив також тему призначення у графіку руху 2015/2016 року нових поїздів. Один із них – №51/52 сполученням Запоріжжя-Київ – вже курсує та користується попитом серед пасажирів. Ще чотири розпочнуть курсування у сезон літніх пасажирських перевезень. Це поїзди № 212/211 Запоріжжя – Львів; № 231/232 Новоолексіївка – Дніпропетровськ – Івано-Франківськ; № 251/252 Дніпропетровськ-Кривий Ріг – Одеса.

Не оминули увагою журналісти і популярний на залізниці сервіс - перевезення автомобілів пасажирів у спецвагонах. За словами Івана Леводянського, ця послуга користується дедалі більшим попитом. Тільки з 25 грудня по 10 січня у напрямку Львова та зворотно було перевезено 192 автівки, ще 41 - до Києва та зворотно. Загалом же протягом року спец- вагонами до Львова перевезли 1406 автомобілів, до Києва - 1130.

«Послуга є дуже зручною, - розповів Іван Леводянський. – Адже можна дістатися зі своїм автомобілем до місця відпочинку і при цьому не перенапружуватися самому та заощаджувати ресурс автівки».

На цей час спеціально обладнані вагони-автомобілевози курсують у складі двох поїздів магістралі - № 79/80 Дніпропетровськ – Київ та № 41\42 Дніпропетровськ – Трускавець. А з 25 січня цей перелік поповниться ще одним – у одеському напрямку. Він курсуватиме у складі поїзда № 63/64 по непарних числах із Дніпропетровська, по парних – зворотно з Одеси. Вартість транспортування автівки залежатиме дальності транспортування та ваги автомобіля.

Замовити сервіс можна заздалегідь - за 45 діб. Для цього слід звернутися до багажного відділення вокзалу Дніпропетровськ-Головний або ж зателефонувати за номером 793-52-82.