slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році на Придніпровській залізниці збитки від дій залізничних вандалів зросли майже вп’ятеро 22/1/2016

Придніпровські залізничники вкрай стурбовані підвищенням активності залізничних хуліганів. Протягом 2015 року кількість випадків псування та розобладнання вагонів приміських поїздів зросла на 35,4% (88 інцидентів проти 65 – у 2014 році), а збитки від дій вандалів – майже вп’ятеро (з 67,3 тис. грн. до 328 тис. грн відповідно).

Найактивніше у минулому році вандали діяли на ділянках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки, Дніпропетровськ – Орлівщина, а також на станціях Кривий Ріг, Синельникове-1, Запоріжжя-2 та Нікополь.

Як розповіли в службі приміських перевезень, зловмисники розмальовували вагони графіті, били шибки у вікнах та дверях вагонів, розукомплектовували електропоїзди, псуючи чи розкрадаючи їх внутрішнє обладнання.

Зухвалі дії вандалів та розкрадачів змусили залізничників посилити охоронні заходи. Зокрема, воєнізованою охороною магістралі організовано патрулювання станції Запоріжжя-2, яку визнано однією з найбільш криміногенних у 2015 році.

Водночас залізничники активно співпрацюють із правоохоронними органами – за кожним фактом хуліганських чи злочинних дій щодо моторвагонного рухомого складу відповідні матеріали спрямовуються до правоохоронних органів. На цей час ведеться 18 кримінальних проваджень.

Придніпровська магістраль закликає громадян відповідально ставитися до збереження дефіцитного рухомого складу. Залізничники нагадують: псування та розукомплектування приміських поїздів не лише заважає безперебійним перевезенням, але й створює загрозу для життя та здоров’я пасажирів і поїзних бригад.