slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники продовжують снігоборотьбу 22/1/2016

П’яту добу поспіль придніпровські залізничники працюють над ліквідацією наслідків зимової негоди. Щодоби з території П’ятихатського залізничного вузла та станції Верховцеве (Дніпропетровська дирекція залізничних перевезень), де випала найбільша на залізниці кількість опадів, вивозять у середньому до 24 тис. кубометрів снігу. Снігоочисні роботи ведуться цілодобово.

На цей час на станціях П’ятихатки та П’ятихатки-Стикова працюють 220 залізничників, з яких 160 чоловік – це колійники, решта – представники інших дорожніх служб та структурних підрозділів, на станції Верховцеве – 110 та 80 чоловік відповідно. У прибиранні снігу задіяні 8 снігоочисних машин СМ-2 та 2 машини СДПМ, трактори і грейферні крани, а також «снігові» поїзди. За останню добу цими поїздами вивезено 75 платформ зі снігом (60 – по П’ятихатському вузлу, 15 – по станції Верховцеве). Від снігу вже звільнено всі основні колії та стрілочні переводи на головному ходу, ведеться прибирання снігу з міжпуття та бокових колій. Залізничний рух через ці станції здійснюється стабільно.

Загалом у снігоочисних роботах на території Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень щодоби задіюють 12 одиниць спеціальної техніки та до 1,1 тис. залізничників.