slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За час снігоборотьби придніпровські залізничники вивезли близько 130 тис. кубометрів снігу – тепер готуються до швидкого танення снігу 29/1/2016

Після рясних снігопадів та заметілі, які усього за добу принесли на Дніпропетровщину майже місячну норму снігу й ускладнили рух усіх видів транспорту, придніпровські залізничники 12 діб поспіль виконували роботи зі снігоочищення, за цей час вивезли майже 130 тисяч кубометрів снігу.

У цілодобовій снігоборотьбі були задіяні 14 снігоприбиральних машин, автомобільна і тракторна техніка, засоби малої механізації, спеціальні залізничні платформи, а також понад 2 тис. працівників усіх господарств та структурних підрозділів магістралі. Від снігу було звільнено 402 колії та 4339 стрілочних переводів, очищено усі посадкові пасажирські платформи та залізничні переїзди, територію залізничних станцій та вокзалів.

Для працівників, задіяних у снігоборотьбі, коштом об’єднаної профспілкової організації служб було організоване харчування, залізничники мали, де відпочити та обігрітися, проводилася ротація задіяних у снігоборотьбі.

На цей час на території обслуговування Придніпровської залізниці спостерігається стрімке потепління, плюсова температура подекуди супроводжується густими туманами та дощовою мрякою. Тож залізничники готуються до швидкого танення снігового покрову. Напоготові пожежні поїзди з мотопомпами, інша техніка та інвентар, призначені для відкачування води. Від снігу та сміття очищено зливні колектори та водостоки. Ведеться нагляд за ділянками залізничного полотна, які знаходяться у зонах можливого підтоплення чи розмиву талими водами, а також за станом криги на річках і ставках поблизу залізничних колій та мостів.