slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень на Придніпровській залізниці вберегли від розкрадання майна та вантажів майже на 20,5 тис. грн. 2/2/2016

З 25 по 31 січня 2016 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли дев’яти крадіжкам вантажів та майна залізниці на суму понад 20,5 тис. грн. За підозрою у їх скоєнні було затримано дев’ятьох осіб.

Зокрема, 27 січня на перегоні П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки ВОХРівці попередили крадіжку металопрокату вартістю понад 8 тис. гривень. Невстановлений зловмисник скинув з вагона 31 кутник загальною вагою близько півтонни.

Цього ж дня на станції Письменна було попереджено ще одну крадіжку значного обсягу вантажу – близько тонни вугілля. Вантаж, також скинутий із потяга, помітив стрілець групи швидкого реагування і не дав злодіям привласнити його. Вартість твердого палива становить майже 2 тисячі гривень.

Двадцять восьмого січня на станції Таврійськ стрільці оперативної групи Мелітополь спільно з поліцією затримали двох непрацюючих громадян за спробу вкрасти зі складу місцевої дистанції колії запасні рейки вартістю близько 3 тис. гривень. Розкрадачів разом із мотоциклом «ІЖ-Юпітер», яким вони планували вивезти свою «здобич», доставили до Василівського відділу поліції.