slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2016 року охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадання вантажів більш як на 60 тис. гривень 2/2/2016

Протягом січня 2016 року на Придніпровській магістралі спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони та працівників поліції було попереджено 26 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму близько 94 тис. гривень, за підозрою у їх скоєнні затримано 20 осіб.

Цьогорічний січень видався «гарячішим», ніж торік, – протягом першого місяця 2015 року ВОХРівці запобігли 22 спробам розкрадань майна та вантажів магістралі (+18%). Значну частку (понад 65%) інцидентів нинішнього року становлять крадіжки вантажів, які перевозить залізниця, - 17 випадків на суму близько 61 тис. гривень. За злочинні дії впродовж місяця затримано 9 громадян (переважно непрацюючих).

Найбільш криміногенними у січні в службі воєнізованої охорони залізниці назвали станції Таврійськ, Гайчур та Мечетну, а також ділянку П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве. Більш ніж у половині випадків крадіжок злодії зазіхали на вугілля (10 таких спроб), а також виявляли підвищений інтерес до мінеральних добрив (3 спроби).

Щоб присікти зухвалі дії зловмисників, охоронцям у січні довелося двічі попереджувально застосовувати зброю – під час спроби вкрасти вантаж із критого вагона та розукомплектувати деталі верхньої будови колії (дросель-трансформатор).

Важливим напрямком роботи відомчої воєнізованої охорони був також контроль за дотриманням громадянами правил поведінки на залізничному транспорті. Так, під час оперативно-профілактичних заходів ВОХРівці затримали 65 осіб, які намагалися перетинати колії у невизначених місцях; 51 порушника оштрафували на загальну суму 1,7 тис. грн; з рештою провели попереджувальні бесіди.