slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця нагадує подорожуючим, як повернути багаж, забутий у поїзді 8/2/2016

Якщо пасажир ще на вокзалі з’ясує, що забув свої речі у поїзді, яким їхав, йому слід негайно звернутися з письмовою заявою до начальника станції або вокзалу. У заяві необхідно зазначити номер поїзда, вагона і місце, а також детально описати забуті речі. Начальник станції повинен відправити телеграму начальникові поїзда або начальнику станції на маршруті слідування поїзда – багаж знімуть на найближчій станції, де є така можливість, і повернуть власникові. Одержуючи свій багаж, той має написати розписку довільної форми про отримання забутих речей, зазначивши в ній постійне місце свого проживання, серію та номера паспорта або іншого посвідчувального документа.

Якщо забутий багаж було виявлено провідником після прибуття поїзда до кінцевого пункту призначення або на одній із проміжних станцій на маршруті слідування, речі передають начальникові станції. Їх заносять до облікової книги та прикріпляють до них відповідний ярлик. На мішок, велику сумку або валізу накладають пломби чи печатки, попередньо відкривши та оглянувши у присутності представника правоохоронних органів і склавши акт з описом їх вмісту. Таким чином, пасажирам гарантується, що загублені або забуті речі не привласнить стороння людина.

Багаж, який прибув на станцію без пасажира, зберігається у камері схову, доки по нього не звернеться власник. Той повинен пред’явити документ, що засвідчує його особу, і довести, що даний багаж належить саме йому. Для цього потрібно точно описати прикмети речей, наприклад, зовнішній вигляд сумки або валізи та її вміст, бажано також пред’явити ключі до замків, які замикають кейс, валізу тощо.

За умови зберігання та необхідності перевезення забутого багажу неуважний пасажир повинен оплатити залізниці ці послуги.