slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадання майна та вантажів більш, ніж на 15,5 тис. грн 8/2/2016

З 1 по 7 лютого 2016 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли дев’яти крадіжкам вантажів та майна підприємства загальною вартістю понад 15,5 тис. грн. При цьому було затримано шістьох зловмисників.

Одну зі злочинних спроб 1 лютого попередили стрільці стрілецької команди Верхівцеве під час патрулювання перегону П’ятихатки – Желєз-някове. Злодій намагався скинути з вагона два шестиметрові швелери вартістю понад 1, 2 тис. грн, але ВОХРівці стали йому на заваді.

Шостого лютого на станції Синельникове-1 бійці команди швидкого реагування затримали непрацюючого громадянина, який намагався поцупити з вагона 100 кг вугілля. Як і у січні, розкрадачі продовжують «полювання» на мінеральні добрива. Так, 7 лютого на перегоні П’ятихатки – Жовті Води-1 невідомий скинув з вагона 1,5 тонни добрив вартістю близько 13,5 тис. грн. Крадіжку вантажу попередили стрільці стрілецької команди П’ятихатки-Стикова.

Усіх затриманих за злочинні дії на залізниці передано правоохоронцям.