slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кращим поїзним диспетчером у четвертому кварталі 2015 року став представник Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень 12/2/2016

Придніпровська магістраль підбила підсумки щоквартального конкурсу на звання кращого поїзного диспетчера ім. М.Закорка. Нагадаємо, змагання проводиться не перший рік і має на меті підвищення професійного рівня залізничників, вивчення ними передового досвіду тощо.

Протягом четвертого кварталу 2015 року у фаховому змаганні взяли участь 93 диспетчери поїзних бригад залізниці. Призові місця у змаганні розподілилися між представниками всіх дирекцій - Дніпропетровської, Запорізької та Криворізької.

Так, першу сходинку посів диспетчер Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Костянтин Фурман. Згідно із положенням конкурсу він був нагороджений перехідним призом, почесним дипломом та грошовою премією у розмірі 5 тис. грн.

Друге місце дісталося представниці Запорізької дирекції Тетяні Штефан, третє - диспетчерові Криворізької дирекції Ользі Барсук. «Срібна» та «бронзова» призерки отримали грошові винагороди відповідно у 3,5 тис. та 2,5 тис. грн.

Довідка: Микола Тихонович Закорко – начальник залізниці у 1938-1950 рр. За часів його керівництва було впроваджено новаторські методи роботи служби перевезень, локомотивного та колійного господарств.