slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні 2016 року сторонні особи двічі незаконно втручалися в роботу Придніпровської магістралі 15/2/2016

Протягом січня 2016 року на Придніпровській магістралі було зафіксовано два випадки несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту.

Один з інцидентів був пов’язаний із погрозою застосування вибухового пристрою. Так, 11 січня на вокзалі Запоріжжя відомча охорона затримала жителя Луганщини, який погрожував оточуючим ручною гранатою.

Окрім того, у січні мав місце факт розкрадання залізничної інфраструктури, що спричинив тривалу затримку поїздів, - невідомі зловмисники розукомплектували релейну шафу на перегоні роз’їзд 11 км - Вільнянськ.

Збитки магістралі через небажані «паузи» у русі поїздів загальною тривалістю 2,5 год перевищили 37 тис. грн. Як відзначають ревізори з безпеки руху, торік у січні незаконних втручань у роботу Придніпровської залізниці зафіксовано не було.

Придніпровські залізничники вкотре застерігають громадян від злочинних дій на залізничних об’єктах, адже вони наражають на небезпеку пасажирів та працівників магістралі. До того ж втручання у роботу залізниці тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.