slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажири Придніпровської залізниці стали частіше подорожувати з авто до столиці та Західної України та виявляють інтерес до Одеси 19/2/2016

Перевезення автомобілів стає дедалі більш затребуваною на Придніпровській магістралі послугою, адже вагони-автомобілевози курсують у складі найбільш популярних серед пасажирів поїздів - № 41/42 Дніпропетровськ - Трускавець, № 79/80 Дніпропетровськ - Київ та № 63/64 Дніпропетровськ - Одеса.

У січні 2016 року спецвагонами перевезли 447 автомобілів. Найбільшим попитом серед пасажирів, які надають перевагу залізничним подорожам разом зі своїм авто, традиційно користувався західний напрямок – 317 автівок до Львова та зворотно. Порівняно з минулим роком перевезення зросли більш ніж утричі (у січні 2015 року залізниця перевезла 100 автомобілів своїх пасажирів).

Майже удвічі підвищився попит і на перевезення автівок у напрямку Києва. У січні цього року столичним потягом було перевезено 125 автівок (проти 70 за аналогічний період 2015 року).

Решту легковиків транспортував новий автомобілевоз, який щойно розпочав курсування до Одеси та зворотно. Звернення пасажирів за інформацією щодо цього спецвагона пророкують йому непогану перспективу, особливо влітку, коли розпочнеться сезон масових відпусток.

Нагадаємо, що вагон-автомобілевоз здатен перевезти вісім мало- та середньогабаритних легковиків загальною вагою до 10 тонн. Вартість послуги залежить від ваги автомобіля та відстані, на яку він перевозитиметься.

У складі столичного поїзда автомобілевоз курсує тричі на тиждень: із Дніпропетровська вирушає по вівторках, четвергах та суботах, із Києва - по середах, п’ятницях та неділях. У складі потяга Дніпропетровськ - Львів – відправляється щоп’ятниці, а щосуботи повертається зворотно. В одеському напрямку автомобілевоз вирушає по непарних числах із Дніпропетровська; по парних - зворотно з Одеси.

Замовити послугу та отримати більш детальну інформацію щодо неї можна в багажному відділенні вокзалу Дніпропетровськ-Головний, а також за телефонними номерами +38(056)793-52-62 та +38(056)793-53-95.