slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готуються до весняного водопілля 26/2/2016

Щороку наприкінці зими на Придніпровській магістралі проводять роботу з підготовки до весняного водопілля, щоб уникнути несподіванок під час сніготанення та льодоходу, а також стабільно забезпечувати у цей період рух поїздів на усіх ділянках залізниці. На підприємстві склали перелік об’єктів і ділянок колійної мережі, які потребуватимуть посиленої уваги в період пропуску льодоходу та сніготанення, та встановили постійний нагляд за цими місцями.

Колійники виконали перевірку стану мостів та підмостових русел, щоб упевнитися в їхній спроможності безперешкодно пропустити паводкові води, а також захисних дамб та інших гідрологічних споруд, ставків і водосховищ, розташованих із верхнього боку залізничних колій.

На підприємстві підготували 52 одиниці землерийної та іншої спецтехніки - екскаватори, бульдозери, самоскиди, а також шість пожежних поїздів, які укомплектовані стаціонарними та переносними мотопомпами.

До 1 березня буде повністю створено необхідні запаси інвентарю та інструментів (лопат, ломів тощо), а також матеріалів – піску, щебеню, цементу, бутового каменю. Подбають і про спецодяг для залізничників, які за потреби працюватимуть на підтоплених ділянках, - брезентові костюми та плащі, ватяні куртки, рукавиці, гумові чоботи.

На цей час загрози підтоплення та розмиву колій на Придніпровській залізниці немає, ситуація цілком контрольована.