slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пильність працівників залізниці допомогла присікти розкрадання майна та вантажів 29/2/2016

На минулому тижні, з 22 по 28 лютого 2016 року, на Придніпровській магістралі запобігли п’яти спробам розкрадань вантажів та залізничної інфраструктури на суму понад 1,6 тис. грн, за підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано шістьох зловмисників.

Зокрема, 22 лютого під час проведення оперативно-профілактичних заходів на станції Таврійськ працівники ВОХР помітили на вагоні транзитного вантажного потяга сторонню особу. Згодом на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ охоронці виявили вісім мішків із вугіллям вагою близько 400 кг, які, безсумнівно, було скинуто з цього потяга. У влаштовану стрільцями засідку потрапив непрацюючий чоловік, який приїхав по вкрадене вугілля на мотоциклі «ІЖ» з коляскою. Зловмисника і транспортний засіб передали правоохоронцям з Василівського відділу поліції.

Двадцять восьмого лютого сторонні особи на перегоні Вільногірськ – Верховцеве видалися підозрілими працівникам станції. Стрільці, що прибули на їх виклик, затримали трьох чоловіків, які розбивали шпали та видобували з них арматуру. Злодії, що встигли потрощити 12 шпал, теж виявилися безробітними. Мисливців за брухтом передали до Криничанського відділу поліції.

Окрім цього, минулого тижня під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях) ВОХРівці затримали 23 осіб. Порушників оштрафовано на суму близько тисячі гривень.