slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В оновленому кардіологічному відділенні Дніпропетровської клінічної лікарні на залізничному транспорті кваліфіковану медичну допомогу вже отримали 80 хворих 3/3/2016

Протягом місяця, що минув з моменту відкриття в Дніпропетровській клінічній лікарні на залізничному транспорті оновленого кардіологічного відділення, лікування тут пройшли 80 осіб.

За цей час також було проведено близько 7,6 тис. досліджень за допомогою новітнього діагностичного обладнання (УЗД-апаратів), придбаного за кошти магістралі для технічного переоснащення кардіології.

Зараз на стаціонарному лікуванні у відділенні знаходяться майже 50 хворих із гострим періодом інфаркту міокарда, порушеннями серцевого ритму, серцевою недостатністю тощо.

Нагадаємо, що кардіологічне відділення Дніпропетровської клінічної лікарні на залізничному транспорті було відкрите після капітального ремонту та переоснащення 1 лютого 2016 року. Серед обладнання оновленого відділення є унікальні зразки. Так, один із новопридбаних апаратів УЗД дає можливість проводити еластографію (тобто визначення щільності) м’яких тканин, що дозволить виконувати ранню і більш точну діагностику метастазів внутрішніх органів. Подібні ультразвукові апарати нового покоління в Дніпропетровську одиничні.