slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За останні дні приміські поїзди Придніпровської залізниці двічі «атакували» хулігани 3/3/2016

Придніпровські залізничники вкрай стурбовані зростанням активності хуліганів, які за останні кілька днів двічі створювали загрозу безпеці пасажирів та працівників залізниці.

Зокрема, 27 лютого на перегоні Запорізька Січ – Дніпробуд-2 невстановлені особи пожбурили каміння у приміський електропоїзд сполученням Запоріжжя-2 – Кривий Ріг. На щастя, люди не постраждали, пошкоджень рухомого складу також не було.

У перший день весни група хуліганів на перегоні Улянівка - Письменна «атакувала» вантажний поїзд вагою понад 5 тис. тонн, коли той слідував повз пасажирську платформу 283-й км. Камінь влучив у лобове скло локомотива і розбив його. Тільки щаслива випадковість урятувала локомотивну бригаду від травмування. Не слід забувати і про можливість ДТП, спричиненої діями вандалів.

Залізничники вкотре застерігають громадян від необдуманих вчинків, здатних призвести до трагічних наслідків, а також нагадують, що незаконні втручання в роботу залізничного транспорту тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.