slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З нагоди Міжнародного жіночого дня було заохочено 112 кращих працівниць Придніпровської залізниці 4/3/2016

З нагоди Міжнародного жіночого дня за сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця» було відзначено 112 працівниць магістралі.

Зокрема, кращі трудівниці згідно з наказом ПАТ «Укрзалізниця» отримали знаки «Почесний залізничник», «Залізнична Слава», нагрудні знаки «За Заслуги Укрзалізниця», «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник господарства автоматики», «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці» та годинники від правління (9 осіб).

Керівництво регіональної філії відзначило своїх жінок-передовиків знаками ««За доблесну працю на Придніпровській залізниці», «Відмінник Придніпровської залізниці», медаллю «Кращому працівнику Придніпровської залізниці», Почесною грамотою Придніпровської залізниці, Подякою начальника Придніпровської залізниці та годинниками від керівництва магістралі (загалом 103 нагороди).

Нагадаємо, що напередодні жіночого свята в головному офісі Придніпровської залізниці відбулися урочистості, на яких тепло і щиро вітали окрасу трудових колективів магістралі – кращих жінок-залізничниць.