slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Виставка робіт прикладного мистецтва «Майстриня», присвячена Міжнародному жіночому дню, мала шалений успіх 4/3/2016

Жіноча фантазія не тільки безмежна, але й витончена, веселково-багатобарвна, оптимістична, уважна до деталей, не помітних чоловічому оку, кокетливо-іронічна.

Напередодні 8 Березня в цьому могли переконатися ті, хто прийшов на виставку робіт прикладного мистецтва «Майстриня», яку організувала профспілкова організація служб в головному офісі Придніпровської магістралі.

Очі розбігалися від різноманіття жанрів, матеріалів і технік виконання предметів, покликаних прикрасити побут, зробити житло оригінальним і неповторним; від несподіваних творчих рішень та віртуозності майстринь, які водночас є працівницями управління залізниці.

Поробки з бісеру та шкіри, стрічок, повсті й паперу, вишиванки і плетені речі, іграшки, картини, вишиті бісером та нитками, малюнки на склі, аплікації та імпровізації з харчових продуктів – усе це створювало у відвідувачів піднесений настрій і захоплювало. А основними темами жіночої творчості, зрозуміло, були любов та материнство, весна і краса, якими майстрині щедро ділилися з оточуючими. Тож їдальня управління залізниці, де проходила передсвяткова виставка, гула, мов весняний вулик.

Відвідувачі мали змогу дати оцінку роботам колег у імпровізованій книзі відгуків, яка, за задумом організаторів виставки, затим допомогла б обрати кращі роботи. Однак, як виявилося, фактично кожен «експонат» отримав купу схвальних слів, що вкрай ускладнило вибір переможця. Тоді оргкомітет ухвалив «соломонове» рішення – заохоти кожну з учасниць виставки. За майстерність і творчий неспокій, тонкий смак та готовність дарувати радість оточуючим.