slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році кількість злочинних зазіхань на вантажі Придніпровської залізниці зросла вдвічі 9/3/2016

У січні-лютому 2016 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 27 крадіжок вантажів, які перевозила магістраль, на загальну суму понад 135,5 тис. грн. Для порівняння: за той же період 2015 року було попереджено 14 злочинних спроб на суму близько 44,8 тис. грн.

Найбільшу цінність для розкрадачів зараз становить вугілля (15 крадіжок або майже 56%), металопрокат (5 випадків або майже 19%) та мінеральні добрива (4 випадки або майже 15%).

У п’яти випадках, щоб відвернути найбільш зухвалі спроби розкрадань, охоронці змушені булі попереджувально застосовувати вогнепальну зброю.

Найбільш криміногенними у цей період були станції Таврійськ, Гайчур і Мечетна, а також ділянка П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верховцеве.

Для протидії злодіям працівники воєнізованої охорони намагаються якомога оперативніше реагувати на кожне повідомлення про незаконне втручання сторонніх осіб у роботу залізниці, вдаються до негласного супроводження вантажів, патрулюють найбільш криміногенні ділянки та станції магістралі, встановлюють засідки та пікети, активно співпрацюють із пунктами приймання брухту та місцевим населенням, тощо.