slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль у березні навчатиме громадян безпечній поведінці на залізничному транспорті 10/3/2016

Для запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті у період з 1 березня до 1 квітня 2016 року на Придніпровській залізниці оголошено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення, зокрема пасажирів, учнів шкіл, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних та виховних закладів (у тому числі дошкільних). Першочергова увага приділятиметься тим, які знаходяться у районах, прилеглих до залізничних колій.

Упродовж місяця залізничники проведуть лекції, бесіди та заняття з правил безпеки на залізничному транспорті, а також продемонструють тематичні відеоматеріали і розповсюдять серед населення інформаційні пам’ятки-застереження. Лекторами і викладачами основ безпечної життєдіяльності на цей час стануть близько 400 керівників та фахівців магістралі.

Крім того, на залізниці визначили найбільш травмонебезпечні місця, де під час місячника проведуть рейди, покликані унеможливити знаходження на коліях сторонніх осіб, перехід громадянами колій у невстановлених місцях, потрапляння на пасажирські платформи поза турнікетами тощо.

Довідка: Станом на 10 березня з початку 2016 року на Придніпровській залізниці з власної необережності травмувалися 19 сторонніх осіб, у тому числі 10 смертельно. Дітей серед них немає.